Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

22. 09. 2017 | NAŠE AKTIVITY

Víkendová výprava

V pátek 22.9. jsme vyrazili na krátkou víkendovou výpravu  za místními kapry na pískovnu Ostrá. Již v pátek nám bylo jasné, že počasí nám zrovna do karet hrát nebude jak změnou teplot, tak hlavně i tlaku a to se projevilo i na aktivitě místních kaprů.

Jediné co nám zbývalo bylo začít do toho od začátku pořádně šlapat a používat hodně atraktivní nástrahy .  Já vsadil na švestku v masobanánovém dipu od Xtreme Fishing a to se mi prokázalo jako velice dobrá taktika.  Hned v sobotu ráno se nám podíval na podložku krásný šupík o váze necelých 15kg , takže naše vnadění, dipování a neustálé zkoušení různých taktik se nám vyplatilo .

Během soboty se nám podívali na podložku další 3 kapříci o váze 5-8kg a mohu říci , že jsme byli rádi za každou jízdu , kterou nám místní kapři nabídli.  Počasí bylo celý víkend dost špatné,  až v neděli ráno nám přestalo pršet a  aktivita ryb dosti vzrostla .   Vyzkoušeli jsme i dipované popky a na podložku se nám podíval i krásný šupík o váze necelých 10kg a poté dva menší kapříci.

Na jednu stranu nám pískovna neukázala žádného ze svých gigantů , ale na druhou stranu jsme si mohli dokázat že také něco umíme a i v těžkých podmínkách se nám to povedlo.

 

Už teď se těšíme na další výpravu ve spolupráci s Xtreme Fishing.

Petrův zdar…

 

Tester Ondra Hosperger ( Hospi )