Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

26. 03. 2018 | NAŠE AKTIVITY

Junior team

TRENÉR

Aleš Slavíček

TRENÉR

Iva Košářová

Michal Novák

V osmi letech se setkal s rybařením v jižních Čechách, kde trávil prázdniny s kamarádem. Od té doby aktivně rybaří, navštěvuje kroužek a učí se rybářské technice.

Jindřich Těšínský

K rybaření se dostal v deseti letech, kdy se poprvé zúčastnil rybářské akce a následně výlovu rybníka. Našel rybářský kroužek, který pravidelně navštěvuje.

Jan Franc

Rybaří od šesti let. Začínal s tatínkem na malém rybníce. Od deseti let se aktivně věnuje rybolovné technice v kroužku, kde ji rozvíjí.

Adam Aksler

Díky svému bratrovi, který ho s sebou bral na ryby se dostal k rybaření v deseti letech. Začal se zajímat o rybářský kroužek a tam dál RT..

Nikola Tvrdá

Chytat začala podobně jako její starší sestra Aneta, jelikož chodila na ryby s taťkou. Rádi společně trávili čas. Také spolu začaly s rybolovnou technikou, které se  věnují.

Pokud máte zájem chytat za nás, přidejte se!


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ