Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Garance ceny

 

Neplaťte už ani korunu navíc, pokud nemusíte…

Pro spokojenost našich zákazníků se snažíme dělat maximum. Nabízíme proto kvalitní produkty známých výrobců ale i novinky.

Na všechny produkty chceme zákazníkům nabídnout nejnižší cenu na českém trhu se zachováním vysokého standardu poskytovaných služeb. V praxi to znamená, že pokud jste nějaké námi nabízené produkty našli u konkurence levněji, dáme vám toto zboží za ještě nižší cenu než konkurence. Monitorujeme ceny konkurence a snažíme se, abyste u nás nakoupili vždy nejvýhodněji.

 

Získáte od nás o 3% nižší cenu identického výrobku, než má konkurence

Jak získat lepší cenu:

  1. Daný výrobek musí být totožný s tím naším
  2. Pošlete e-mailem aktuální nabídku od konkurence nebo nám zavolejte na tel č. 605 265 000
  3. My Vámi zaslané i sdělené informace prozkoumáme, a bude-li vše v pořádku, získáte produkt za nižší cenu

Podmínky pro uplatnění Garance nejnižší ceny:

  • Konkurenčním prodejcem se rozumí kamenný nebo internetový obchod maloobchodního formátu působící na území ČR, musí se jednat o funkční obchod s jasně identifikovatelným provozovatelem a standardními podmínkami (časté jsou případy, kdy "obchodník" zboží ve skutečnosti vůbec nemá nebo nabízí velmi dlouhé nereálné dodací lhůty).
  • Musí se jednat o nové zboží
  • Neplatí na přihlašovací slevy, akce, výprodeje, bazary, soukromé inzeráty, velkoobchody, supermarkety, hypermarkety….
  • Garanci nejnižší ceny nelze uplatňovat zpětně