Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Doprava zdarma

 

 

Při objednávce nad 1500 Kč zákazník neplatí žádné poštovné!
Doprava je zdarma (platí pro objednávky v rámci ČR)

 

1. Česká pošta


Česká pošta garantuje dodání zboží do 24 hodin od odeslání. Stav doručení zásilky lze sledovat nainternetu on-line. Nebyl-li pokus o dodání úspěšný, bude příjemci zanechána písemná výzva k vyzvednutí zásilky ve lhůtě 7 dnů u stanovené pošty. Uloženou zásilku si můžete osobně vyzvednout nebo telefonicky požádat o její opětovné doručení.

Ceny:

  • Česká pošta 60 Kč (objednávka nad 1500 Kč zdarma)
  • Česká pošta převodem na účet 60 Kč (objednávka nad 1500 Kč zdarma)

2. PPL

Zásilku vám doručíme na vámi požadovanou adresu následující pracovní den po jejím převzetí od odesilatele . Řidič vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat, aby s vámi domluvil podrobnosti předání, oznámí vám přibližný čas doručení, výši dobírky a další případné náležitosti. Zásilku vám standardně doručíme v rozmezí 8–18 hodin v pracovní dny (přesnou dobu doručení nelze ovlivnit, nicméně  pravděpodobný čas doručení můžete zjistit po zadání vašeho PSČ na www.ppl.cz nebo přímo při kontaktu s řidičem. V případě nezastižení vám zanecháme oznámení a balík se pokusíme doručit ještě jednou následující pracovní den. V určitých lokalitách ČR nabízíme i večerní doručení v rozmezí 17–21 hodin. Cestu zásilky lze sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz po zadání jejího čísla (11 číslic)

Platba platební kartou: Při převzetí zásilky se můžete svobodně rozhodnout, zda doběrečné zaplatíte platební kartou nebo hotově. Všichni řidiči PPL CZ jsou vybaveni mobilním platebním terminálem a tiskárnou.

Ceny:

  • PPL 60 Kč (objednávka nad 1500 Kč zdarma)
  • PPL převodem na účet 60 Kč (objednávka nad 1500 Kč zdarma)
  • PPL s dobírkou na Slovensko 240 Kč

3. Osobní odběr

Zboží si také můžete vyzvednout a i uhradit hotově nebo platební kartou v rámci osobních odběrů na výdejním místě

XTREME FISHING CZ, nám.Komenského 76/21, 277 13 - Kostelec nad Labem.PLATBA ZA ZBOŽÍ
Dobírka (při převzetí dopravcem) 39 Kč
Bezhotovostní bankovní převod 0 Kč
Osobní odběr na prodejně 0 Kč