Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

DĚTSKÉ RYBÁŘSKÉ TÁBORY

DĚTSKÝ RYBÁŘSKÝ TÁBOR

 

v termínu 28.6. - 1.7.2018 na Jezeře za Valem

v termínu 13.8. - 19.8.2018 na rybníku BLATOV

 

V roce 2018 pro vás zkušení i začínající rybáři a rybářky chystáme dětský rybářský tábor v termínu 28.6. – 1.7/2018 na Jezeře za Valem, které je výborně zarybněno rybami kapr, amur, tolstolobik, lín, cejn, jeseter, okoun, sumec, štika, úhoř, pstruh a v termínu 13.8. - 19.8/2018 na rybníku BLATOV.

 

Tábor je vhodný pro kluky i holky ve věku od 8 do 17 let, kteří chytají nebo se teprve chytat učí. Každé dítě dostane individuální péči a výuka bude přizpůsobena jeho úrovní a znalostí. Ani úplní začátečníci nemusejí mít strach. Jsme tým a taháme za jeden provaz.

 

Chystáme pro vás bohatý program jako například rybářské závody, rybářské hry, nácvik vázání návazců, výuka kaprařiny.

Stravování je zajištěno 5x  denně četně dodržování pitného režimu.

 

Ubytování bude v bivacích/ v přístřešcích, což umožňuje spojení s přírodou a těsnou blízkost k vodě a k nahozeným prutům. Chytání 24 hodin denně učí děti vytrvalosti, není však nutností.

 

Celodenní dozor táborových vedoucích, zkušených rybářů a samozřejmě dohled zdravotníka.

 

Jako velký benefit je spolupráce s rybářským centrem Xtreme  Fishing v Kostelci nad Labem a dlouholetá spolupráce s ČRS Újezd nad Lesy. Přednášku o kapradině a výuku povede pan Vyhnanovský, který je oficiálním testerem pro ČR značky Mikado.

 

Možnost zapůjčení rybářského vybavení a nástrah a návnad.

 

 

Přihláška ke stažení:

Přihláška jezero za Valem 2018.doc

Přihláška ke stažení:

Prihlaska na LTM BLATOV 2018

Pro rodiče ke stažení:

Pro rodiče

Lékařský posudek ke stažení:

Lekarsky posudek 2018

Bezinfekčnost a přeprava ke stažení:

bezinfekcnost_preprava 2018